Jump to content
Sign in to follow this  
Obrońca Internetu

Opinie - Pukawka.pl

Recommended Posts

Za negatywną cechę mogę podać na pewno cenę.

Ale spokojnie, ja pracowałem w hostingu serwerów gier i wiem, że dobre maszyny jakie ma Pukawka.pl muszą kosztować.

Z tego względu usługi na ich maszynach są dość drogie, ale dzięki temu są sprawdzoną firmą, której można zaufać.

Mam na pukawce wykupioną usługę do gry Rust, to moja ostatnia usługa jaką tam wykupiłem.

Serwer posiadam od 2019-12-30, pierwszy tydzień byłem zadowolony, gdy rozpocząłem reklamę, dzień w dzień mają jakieś problemy. Początkowo były to lagi, później było coraz gorzej. Serwer padał bez powodu, z tym że miałem do niego jakiś dostęp FTP i możliwość uruchamiania. Teraz serwer wyłącza się i dostaje informacje w panelu, że jest niedostępny(nawet FTP) i tak przez kilka godzin. Pisanie ticketów nic nie daje, sprawdzają kiedy chcę, lub mają tyle problemów, że zanim dotrą do mnie to mija kilka godzin. Telefon odebrali raz, później słyszałem tylko sygnał w słuchawce. 

Kiedyś uważałem pukawkę za świetny hosting, teraz jest to największy syf który będę omijać szerokim łukiem.  

Nie polecam.

Mam na pukawce wykupioną usługę do gry Rust, to moja ostatnia usługa jaką tam wykupiłem.

Serwer posiadam od 2019-12-30, pierwszy tydzień byłem zadowolony, gdy rozpocząłem reklamę, dzień w dzień mają jakieś problemy. Początkowo były to lagi, później było coraz gorzej. Serwer padał bez powodu, z tym że miałem do niego jakiś dostęp FTP i możliwość uruchamiania. Teraz serwer wyłącza się i dostaje informacje w panelu, że jest niedostępny(nawet FTP) i tak przez kilka godzin. Pisanie ticketów nic nie daje, sprawdzają kiedy chcę, lub mają tyle problemów, że zanim dotrą do mnie to mija kilka godzin. Telefon odebrali raz, później słyszałem tylko sygnał w słuchawce. Według strony, która sprawdza aktywność serwera, przez 3 dni serwer był wyłączony 28h i dalej licznik nabija.

Kiedyś uważałem pukawkę za świetny hosting, teraz jest to największy syf który będę omijać szerokim łukiem.  

Nie polecam.

https://imgur.com/76vPwxh

https://imgur.com/CyETYmy